Odborné a poradenské služby
Vasyl Oleksyn
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Obec
- Humenné
- Od roku
- 2021
- IČO
- 54 171 288
Vasyl Oleksyn
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 066 01 Humenné
- Na trhu od
- 15. novembra 2021
- IČO
- 54 171 288
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 4
- roky na trhu
- 2021
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Vasyl Oleksyn
Vasyl Oleksyn – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Humenné. Podniká od 15. novembra 2021.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a skladovanie a pomocné činnosti v doprave.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Vasyl Oleksyn
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 54 171 288
- Dátum vzniku
- 15. novembra 2021
- Miesto podnikania
- 066 01 Humenné
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-27138
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.12)
- Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Vasyl Oleksyn zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Výroba a hutnícke spracovanie kovov
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Vasyl Oleksyn?
Miesto podnikania je v obci 066 01 Humenné.
Čím sa Vasyl Oleksyn zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; skladovanie a pomocné činnosti v doprave; prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Vasyl Oleksyn?
IČO je 54 171 288.
Odkedy podniká Vasyl Oleksyn?
Podnikanie začalo 15. novembra 2021. Na trhu pôsobí 4 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.